پشتیبانی موبایل

iOS/Android

با شارژبوک دیگه حرف و حدیثی باقی نمی مونه

اپلیکیشن شارژبوک

۴ عمل اصلی در شارژبوک

شارژ  و بدهی شارژبوک

شارژ/بدهی

چنانچه اگر می‌خواهید برای یک واحد بدهی تعریف کنید، بر روی دکمه "ثبت بدهی" همان واحد کلیک کنید.

اگر می‌خواهید برای همه واحد ها بدهی ثبت کنید، بر روی دکمه "بدهی‌ها" در بالای صفحه کلیک کنید و سپس بر روی دکمه "ثبت بدهی گروهی" کلیک کنید تا صفحه مربوطه برای شما نمایان شود.

: اگر به صورت ماهیانه یک شارژ ثابت از تمام واحدها دریافت می کنید در قسمت تنظیمات > مات عمومی > شارژ پیش فرض را وارد کرده و ثبت کنید سپس به صفحه وضعیت مالی ردید و بر روی دکمه "اعلام شارژ" کلیک کنید تا صفحه تایید به شما نمایش داده شود.

 دریافتی شارژبوک

دریافتی

چنانچه اگر واحدی بدهی خود را دستی به شما پرداخت کرده است، بر روی دکمه "ثبت دریافتی " همان واحد کلیک کنید. سپس مبلغ را وارد کنید.

هزینه شارژبوک

هزینه

برای ثبت هزینه، وارد بخش صندوق ساختمان شوید. سپس گزینه "هزینه " را انتخاب کنید و بعد بر روی دکمه + کلیک کنید.

نکته: عملیاتی که دکمه + انجام میدهد، با توجه به گزینه های بالا تغییر میکند.

درآمد شارژبوک

درآمد

چنانچه اگر ساختمان شما درآمدی مازاد بر شارژیی که از ساکنین دریافت می‌کنید دارد، می‌توانید با وارد شدن به بخش صندوق ساختمان و انتخاب گزینه درآمد از بالای صفحه و بعد از آن کلیک بر روی + درآمد خود را ثبت کنید.

تنظیمات اولیه شارژبوک

وارد کردن اطلاعات واحد شارژبوک

ثبت اطلاعات واحد

برای ثبت اطلاعات هر واحد که منجر به محاسبه راحتر مبالغ برای شما می‌شود، وارد "واحدها " شوید و بر روی "ویرایش واحد " واحدی که مد نظر شماست، کلیک کنید.

برای این که ساکنین بتوانند جزئیات بدهی‌های خود را مشاهده کنند و آن‌ها را آنلاین پرداخت کنند، شماره تلفن همراه آن‌ها را با کلیک کردن بر روی "تلفن " وارد کنید.

نکته: برای ارسال پیامک سرجمع بدهی واحد، تیک SMS آن را فعال کنید.

ثبت موجودی صندوق شارژبوک

ثبت موجودی صندوق

چنانچه اگر در هنگام ایجاد ساختمان، فراموش کرده‌اید که موجودی صندوق را وارد کنید، وارد بخش تنظیمات و سپس وارد تنظیمات عمومی شوید و مقدار آن را تغییر دهید.