Skip to main content
title

دانلود فرم های مورد نیاز


فرم دعوت از ساکنین شارژبوک

فایل دعوت از ساکنان

شما با استفاده از این فایل می‌توانید عضویت ساختمان خود در شارژبوک را به اطلاع ساکنان برسانید و همچنین می توانند با استفاده از QR درج شده در فایل به سایت مراجعه کنند، و بنا به خواسته خودشان اپلیکیشن را دانلود و یا از سایت استفاده کنند.

دانلود فایل اطلاع رسانی

فرم ورود اطلاعات

اگر تعداد واحد های شما زیاد باشد ( 30 واحد به بالا) برای تسهیل در راه اندازی حساب کاربری شما، ما این امکان را فراهم کرده ایم تا اطلاعات اولیه ساختمان شما را (نام، شماره واحدها و بدهی اولیه) را به صورت یکجا وارد سیستم کنیم. برای این منظور کافی است از لینک زیر فرم ارسال اطلاعات را دانلود کرده و آن را یا تصویر آن را برای ما به ایمیل زیر ارسال نمایید:

دانلود فرم ورود اطلاعات

فرم آیین نامه ساختمان شارژبوک

فرم آیین نامه ساختمان

زندگی آپارتمان نشینی نیازمند توجه به قوانین است؛ چرا که رعایت نکردن قوانین آپارتمان نشینی، تنش‌های زیادی را به همراه دارد. عدم رعایت قوانین و آداب آپارتمان نشینی، موجب درگیری بین ساکنین و ایجاد نارضایتی می شود. با رعایت کردن این قوانین امکان به وجود آمدن مشکل در ساختمان و آپارتمان به حداقل می رسد.
ما مهمترین قوانین آپارتمان نشینی را در قالب یک فایل برای شما قرار داده ایم و امیدواریم با کمک این فایل و با آموزش اصول صحیح زندگی در ساختمان و آپارتمان بتوانید آسایش را هرچه بیشتر در ساختمان ایجاد کنید و امکان به وجود آمدن مشکل را به صفر برسانید.

دانلود فایل آیین نامه ساختمان

همین الان دانلود کنید


فعال برای گوشی های آیفون و اندروید

دانلود برای iOS دانلود برای Android
title